Örnek Not Sayfası

recordil

@recordil 08.03.2020
Recordil nedir?

Recordil, kolay kullanımlı, internet üzerinden ve her platformdan rahat erişilebilen, çok amaçlı, özel ya da paylaşılabilen notlar almanızı sağlayan bir not uygulamasıdır. Özellikle uzun soluklu derslerin ve konuların, etkili şekilde öğrenilebilmesini sağlamak üzere, tek sayfada toplanabilen, akordiyon tipi notlar almanızı sağlar.Recordil kullanım koşulları nelerdir?

Recordil uygulamasının kullanılabilmesi ve paylaşılmış olan notların görülebilmesi için kayıt olmak ve giriş yapmış olmak gereklidir. Ziyaretçinin, oluşturmuş olduğu özel notları kendine özeldir ve yalnız kendi görebilmektedir. Ziyaretçinin hazırladığı notlar, paylaşılan ya da dileyen herkes tarafından görülebildiği için, gizlilik ve kullanım koşullarına riayet etmek şartıyla paylaşılabilir.Nasıl kayıt olabilirim?

Ana sayfadaki kayıt butonuna tıklayarak üyelik kaydı yapılabilmektedir.
Nasıl klasör (ders) oluşturabilirim ve bu derslere nasıl ulaşabilirim?

Ana sayfadaki size ait küçük ziyaretçi görseline tıklayarak tüm not klasörlerinizin bulunduğu profil sayfanıza ulaşabilirsiniz.


Bu sayfadan da ister yeni not oluşturabilir (Örneğin "Tarih" gibi...), isterseniz de önceden oluşturduğunuz notlarınıza ulaşabilirsiniz.


placeholder="not başlığınız" form="duzenle-not-form" rows="1" cols="70"> Nasıl klasör (ders) oluşturabilirim ve bu derslere nasıl ulaşabilirim?


Bir derse nasıl not oluşturabilirim?

Ders sayfasında, o derse ait notlarınızı oluşturabilirsiniz. Örneğin "İstanbul'un fetih tarihi" gibi...
Notlarımı nasıl paylaşabilirim?

Paylaşmak istediğiniz sayfadaki düzenle butonuna tıklayarak düzenleme sayfasına ulaşabilir ve oradaki "paylaşılabilir" seçeneğini seçebilirsiniz. Böylece sayfanızda "paylaş" butonu ortaya çıkacaktır. Buna tıklayarak istediğiniz platformda paylaşabilirsiniz.